SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 100 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Bob Log at Vinohradský pivovar.

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

Klub

Program klubu

10 / 12
Koncert
ARTSIDERS křest alba
29 / 12
Koncert
VELVET UNDERGROUND REVIVAL Band
Vstupné 400 Kč na místě. Rezervace na: barbora.homolova@vinohradskypivovar.cz
Kalendář všech akcí v pivovaru >>>

Sál

Sál s výhledem na tanky

10 / 12 / 2022 / 20:00

ARTSIDERS křest alba

Křest Alba Somewhere in Heaven

29 / 12 / 2022 / 20:00

VELVET UNDERGROUND REVIVAL Band

V posledních dvou letech kapele tradici přerušil covid, ale letos přijďte v tradiční den 29.12. k nám do sálu oslavit přelom roku s legendárními Velvet Underground Revival band! Již přes tři desetiletí vystupují hudebníci ze skupin Plastic People of the Universe a Garage (v loňských letech omlazení o nové posily) ve společném projektu, který je poctou undergroundové legendě – The Velvet Underground, jedné z nejinspirativnějších kapel v historii hudby. To nejlépe vystihují slova Briana Ena: "Prvního alba Velvet Underground se prodalo jen deset tisíc kusů, ale každý, kdo si ho koupil, založil kapelu." Přijďte 29.12. na kultovní Velvet Underground Revival band okusit na vlastní kůži atmosféru přelomu 60. a 70. Let, uslyšíte všechny známé hity Velvetů od hlukových stěn Heroinu po křehké Pale Blue Eyes a ještě si k tomu můžete dát skvělé místní pivo!
Rezervace vstupenek nutná, kapacita sálu je omezena. Vstupné 400 Kč na místě, pouze v hotovosti.
Rezervujte na e-mailu: barbora.homolova@vinohradskypivovar.cz

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHIV AKCÍ

>>>