SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 100 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Bob Log at Vinohradský pivovar.

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

Klub

Program klubu

30 / 3
Koncert
TAKIN´OFF
Vstupné 200 Kč
31 / 3
Koncert
Jarní Vino-pivo koncert Sambalu
Kalendář všech akcí v pivovaru >>>

Sál

Sál s výhledem na tanky

30 / 3 / 2023 / 20:30

TAKIN´OFF

31 / 3 / 2023 / 19:30

Jarní Vino-pivo koncert Sambalu

Po více než dvouměsíční koncertní odmlce vás rádi zase uvidíme ve Vinohradském pivovaru!

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHIV AKCÍ

>>>