ROCK FOR KIDS

Středa, Listopad 23, 2016 - 20:00
Druh akce: 
Pivem a hudbou za dobrou věc

Rock for kids je charitativní akce, jejímž duchovním otcem je novinář Michael Kahn, který ve spolupráci s nadací Tilia uspořádal již čtyři ročníky koncertů,jejichž výtěžek putoval do některého z dětských domovů. Poslední dva roky se koncert konal ve Vinohradském pivovaru a součástí výtěžku byla i část tržby z vypitého piva. V letošním roce Vinohradský pivovar zaštiťuje rozsáhlejší akci, do níž se zapojí i další podniky čepující naše pivo. Příjemcem darovaných peněz je parta mladých lidí z několika dětských domovů, která se připravuje na samostatný život v projektu Slunce. Podrobnosti sledujte od začátku listopadu na našem webu.
Ve Vinohradském pivovaru zahrají:

Milo
Funkový matadoři pražského undergroundu, které měl kde kdo za dávno mrtvé. Milo ale stále žije a předvede vám širokou paletu svých písní, které balancují někde mezi funkem, popem a rockem. Tohle je vždycky veselejší, než ten nejšílenější pohřeb!

Ady

Podpořit Rock for Kids můžete několika druhy vstupného, nákupem Beer for Kids (20,-Kč z každého piva je darem) či nákupem trička Rock for Kids.

Vstupné zvažte sami