Sál s barem

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 150 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Program klubu

27 / 4
Koncert
HORÁČEK SWINGORCHESTRA
bigbandová tančírna

Vstupné 100,-

28 / 4
Koncert
SAM-OU-HELL + KOMA
rock-punk-alternative

Vstupné 100,-

29 / 4
Koncert
DE IMPERFACTION, SELFTITLED: Smells Like Music
neofunk-rock

Vstupné 100,-

Kalendář všech akcí v pivovaru >>>

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

1 / 4 / 2017 / 1:00

PUBQUIZ

Každé dubnové pondělí (3.,10.,17. a 24.4.) od 19:00
+ English - neděle 2. a 16.4.
Přihlásit se můžete na facebooku nebo na emailu: david@pubquiz.cz

>>>
27 / 4 / 2017 / 20:30

HORÁČEK SWINGORCHESTRA

K poslechu ale tentokrát především k tanci zahraje Horáček SwingOrchestra
http://www.hsorchestra.cz/

29 / 4 / 2017 / 20:00

DE IMPERFACTION, SELFTITLED: Smells Like Music

A joint show of expatriat musicians who made Prague their home:
DE IMPERFACTION
http://deimperfaction.com/
SELFTITLED
https://www.facebook.com/selftitledmusicianspunk

= Selftitled =
https://youtu.be/6YaMatrdMQo
Selftitled is an international Punk/Rock trio originally created in Poland. Consisting of an English guitarist/singer, French bass player and Mexican drummer. After playing heaps of clubs, festivals and t.v. appearances all over Poland they are now starting to play all over the city of Prague and if you're lucky soon in a city close to you!! Don't miss out on what will be a great night!!
(Cz)
Selftitled je mezinárodní punk-rockové trio, které původně vzniklo v Polsku. Sestává se z anglického kytaristy a zpěváka, francouzského baskytaristy a mexického bubeníka. Poté, co odehráli hromady koncertů po klubech, festivalech a v televizních vystoupeních po celém Polsku, nyní začínají hrát po celé Praze a pokud budete mít štěstí brzy i ve vašem městě! Nenechte si ujít tento skvělý večer!

= De ImperfAction =
https://youtu.be/ypRF58LwcNc
A neo-funk rock band De ImperfAction brought together a group of talented aspiring musicians from four continents. Their compositions reflect a wide range of social injustice: they speak up about growing lack of privacy and our hardened unholy generation; about the disconnection and desolation of a modern man, lost and outcast.

Their style is a quirky mix of a heavy funk rock with the bits of rapping set on the Baroque period influenced harmonies.
(Cz)
Neo-funkrockovou kapelu De ImperfAction vytváří skupina talentovaných, aspirujících hudebníků ze čtyř kontinentů. Jejich texty odrážejí širokou škálu sociální nespravedlnosti. Mluví nahlas o rostoucím nedostatku soukromí na planetě, o naší generaci bez boha a o opuštěnosti moderního člověka, ztraceného a vyvrženého ze společnosti.

Jejich styl je svérázný mix těžkého funkrocku s prvky rapu, založeného na barokní harmonii.

Sál s barem

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHÍV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Jan Štícha
jan.sticha@vinohradskypivovar.cz
(+420) 732 320 410