Klub

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 100 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Program klubu

24 / 1
Koncert
Los Culos & Cake Talk

150/50,-

14 / 2
Koncert
Prague BuskMen
chansonový večer

120,-/60,-

19 / 2 Bluesman + Marcus Jurkovič & Motion Food
projekce filmu a diskuse + koncert
Kalendář všech akcí v pivovaru >>>
Bob Log at Vinohradský pivovar.

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

Sál

Sál s výhledem na tanky

24 / 1 / 2020 / 20:00

Los Culos & Cake Talk

Nová koncertní sezóna startuje! Na pár měsíců jsme se zavřeli do zkušebny, abyste neměli pocit, že hrajeme pořád totéž, a tím pádem se můžete těšit na hromadu nových písní. Víte třeba, kdo zabil tu krávu? No nevíte, ale od nás se to dozvíte. Též se můžete těšit na nefalšovaný jihoamerický horror o lidožravých mravencích či nejsladší ploužák v historii Los Culos. K tomu staří (tedy vlastně mladí) známí z Cake Talk, a o prima večer je vystaráno!

https://www.facebook.com/events/1255863454605901/

14 / 2 / 2020 / 19:30

Prague BuskMen

19 / 2 / 2020 / 19:00

Bluesman + Marcus Jurkovič & Motion Food

20 / 2 / 2020 / 20:00

Milan M. Deutsch a hosté

Milan M. Deutsch - zpěvák, herec a moderátor - bude křtít své již 3. CD. Tentokrát půjde o CD „virtuální“, které bude ke stažení ve formátech mp3. Najdete na něm 10 písní s českými texty, jejichž je Milan autorem. Obsahuje také duety s Martinou Balogovou, Simonou Maierovou a Robertem Mitalou.

Součástí programu koncertu bude také vystoupení hudebních hostů, kteří na některých písních s Milanem spolupracovali a jsou pro něj zároveň hudební inspirací:
-- Elena Sonenshine - jazzová zpěvačka
-- David Vostrý - hudební producent, skladatel a interpret
-- Simona Maierová - zpěvačka, skladatelka a účastnice poslední řady soutěže The Voice Československa
-- Erika Merjavá - herečka, šansoniérka a divadelní režisérka
-- Robo Mitala - textař a zpěvák

Večer moderuje Monika Pavlíčková

CD si bude možno na místě zakoupit a přispět tak na provoz neziskové organizace E-MOC-E, která pomáhá český umělcům v kategoriích hudba, malba, foto a poezie.

VSTUPENKY REZERVUJTE ZDE:
www.emd-production.com/music/booking
https://www.facebook.com/events/727335517755005/

26 / 2 / 2020 / 19:00

The Wild Roots & Extempore

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHIV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Dominik Straňák
klub@vinohradskypivovar.cz
(+420) 777 898 258