Hall with a bar

Sál s barem

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 150 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Program klubu

25 / 4
Koncert
NORTH IN PRAGUE: THE SCOFFERS & FUNK CORPORATION
funk - grunge

180,-

27 / 4
Koncert
BUDE DUB/KORUNNÍ DUB
dub session

150,-

2 / 5
Koncert
BREWIN´ TO THE MUSIC
J.J. BigBand

Vstupné zvažte sami

Kalendář všech akcí v pivovaru >>>
Bob Log at Vinohradský pivovar.

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

25 / 4 / 2018 / 20:00

NORTH IN PRAGUE: THE SCOFFERS & FUNK CORPORATION

Je to tu! Funk a Grunge. Kytary a dechy. Dravost a vášeň. Dvě kapely ze severu přímo v centru Prahy. Hudební best of z podhůří Jizerských hor na vlastní kůži. A k tomu to nejlepší pivo z Vinohrad. Tam nesmíš chybět!
https://www.facebook.com/events/2081227238573953/

27 / 4 / 2018 / 21:00

BUDE DUB/KORUNNÍ DUB

*RYBYDUB*
*LOIC DENIRO*
*RAGGAULTRAS*
*ROLLANDBLOW*

www.facebook.com/RaggaUltras
www.facebook.com/vinohradskypivovar
www.facebook.com/SelectaRollandblow

2 / 5 / 2018 / 20:00

BREWIN´ TO THE MUSIC

První středu v měsíci jistě nelze přeslechnout polední sirény, které těm, kteří vědí, naléhavě připomínají zásadní událost týdne. V devět večer 2. května začne J.J.Bigband ve Vinohradském pivovaru vařit speciály podle slavných receptů Sira Duka E. a Signora Franka S., roztočí vyzrálé americké lahůdky z produkce Tower of Power a Earth Wind and Fire a otevře skutečnou britskou chuťovku renomované značky The Beatles. A tam, „Kde se pára vaří“, dojde přirozeně i na „Human Nature“, na přetřes příjde „Shakey Ground“ a po „Všem tom Jazzu“ vás „Přivítají v Jungli“ (čti: Welcome To The Jungle), kde se jistě budete „Feelin' Good”. Vychutnat si budete moci i některý ze super strongů od Big Phat Bandu o stupňovitosti až 180 BPM a samozřejmostí je v takovém případě i krásně hustá pěnička Karolína se svým nezaměnitelným řízem.

15 / 5 / 2018 / 20:00

HORÁČEK SWINGORCHESTRA

Obvyklá směs filmových a swingových melodií v podání Horáček SwingOrchestra doplněná o několik novinek a to ne ledajakých!
Kapacita sálu je omezena, rezervovat můžete na hsorchestra@seznam.cz

16 / 5 / 2018 / 20:00

WYPRAHLO V PIVOVARU

Rachot od sedmdesátek po současnost.
Chystáme odvázaný single shot rock - jeden jediný koncert a pak zas nic. Plánujeme si akci užít, přijďte si užít s námi!

Vaše WYPRAHLO!
http://www.wyprahlo.cz/
http://bandzone.cz/wyprahlo

30 / 5 / 2018 / 20:00

THE CLOSING DATE & EXTEAM

The Closing Date
https://www.facebook.com/theclosingdate
http://bandzone.cz/theclosingdate

Hall with a bar.

Sál s barem

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHÍV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Jan Štícha
jan.sticha@vinohradskypivovar.cz
(+420) 732 320 410