Klub

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 100 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Program klubu

1 / 11
Koncert
Adovany! band
funky/groove/rock

120,-

5 / 11 To jsem z toho jelen
křest knihy

Vstup zdarma

6 / 11
Koncert
Brewin´ to the music
J.J. BigBand
Kalendář všech akcí v pivovaru >>>
Bob Log at Vinohradský pivovar.

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

Sál

Sál s výhledem na tanky

1 / 11 / 2019 / 20:00

Adovany! band

5 / 11 / 2019 / 17:00

To jsem z toho jelen

Vyčistěte si klektáky, naostřete tesáky a připravte se na pořádnou porci kultury!

Křest autorské knihy „To jsem z toho jelen“ mladé české ilustrátorky Terezy Lukešové.
Bohatě ilustrovaná publikace o české přírodě a myslivosti nahlíží do tajemného světa lesní zvěře, mysliveckých tradic a přibližuje vztah myslivců k lesu a krajině. Naučná kniha dětem vysvětlí, proč září i říjen dostaly jméno podle jeleních námluv, jak Bivoj pomocí kance získal nevěstu, i proč zajíci musí jíst svoje bobky. Téma myslivosti přesahuje do kultury, českého jazyka i biologie. Myslivost podle Terezy Lukešové učí myslet na to, jak se s respektem chovat k volné přírodě a jejím obyvatelům. „Děti i dospělí se dozvědí, jaké vztahy vznikaly mezi lidmi a českou přírodou a jak se k naší krajině chováme dnes. Zjistí, že správný myslivec musí o zvěř nejdřív pečovat a až pak ji lovit a že je velký rozdíl mezi lovem a zabíjením,“ vysvětluje.
S knihou Česká myslivost byla nominována na Národní cenu za studentský design 2018, její ilustrace byly součástí knižní řady pohádek pro děti
s poruchou autistického spektra, která získala Zlatou stuhu za nakladatelský počin. Tereza ilustruje pro přední česká nakladatelství, naposledy pro nakladatelství Labyrint v knize Příběhostroj, nominované na knihu roku 2019.

Autorskou knihu s více než 120 ilustracemi a poutavým vyprávěním vydává nakladatelství Pikola. Kniha je určena pro děti od 8 let.

6 / 11 / 2019 / 20:00

Brewin´ to the music

13 / 11 / 2019 / 19:30

kapela METRO

15 / 11 / 2019 / 21:00

Bude Dub!

20 / 11 / 2019 / 20:00

Big Band Unisono

29 / 11 / 2019 / 21:00

Surround

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHIV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Dominik Straňák
klub@vinohradskypivovar.cz
(+420) 777 898 258