Sál s barem

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 150 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Program klubu

30 / 3
Přednáška
MediCafé
přednáška a diskuze na poli medicíny

Vstupné zvažte sami

31 / 3
Koncert
Legendary Buccaneers & The Wild Roots
společný křest singlů

Vstupné 120,-

Kalendář všech akcí v pivovaru >>>

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

1 / 3 / 2017 / 1:00

PUBQUIZ

Každé březnové pondělí (6.,13.,20. a 27.3) od 19:00
Přihlásit se můžete na facebooku nebo na emailu: david@pubquiz.cz

>>>
30 / 3 / 2017 / 18:30

MediCafé

Hostem bude doc. MUDr. František Duška, Ph.D., přednosta Kliniky anesteziologie a resuscitace Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, tématem tohoto MediCafé bude "Lidský faktor v akutních situacích", aneb proč a jak dělají doktoři chyby, a jak jim předejít

MediCafé alias lékařská vědecká kavárna jsou neobyčejná setkání laiků, mediků a všech přátel medicíny s odborníky. Neobyčejná proto, protože místem jejích střetnutí nejsou nemocnice, posluchárny, polikliniky ani učebny ale pohodlné kavárny či jiná podobná zařízení. Jenom tam si mohou všichni sednou k jednomu stolu a společně si vychutnávat svůj šálek kávy. V příjemnější neformální atmosféře se dotazy kladou samy a odpovědi hledají snáz.
Smyslem Medicafé je popularizovat lékařskou vědu. Ukázat, že to není jen rigidní soustava, ale naopak dynamická struktura, která nás každý den ovlivňuje a obklopuje všude kolem.
Mnoho pacientů by rádo pochopilo, co se skrývá za složitým názvem jejich diagnózy nebo choroby jejich blízkých. Jak pokročil výzkum v léčbě nádorů a vzácných metabolických poruch. Nebo je zajímají civilizační onemocnění, proč je jejich výskyt tolik alarmující a jak jim předcházet.
A stejně tak zajímají tato témata i studenty – mediky i nemediky. Proč bychom se museli učit jen někde v posluchárně na tvrdých židlích? A vlastně proč bychom se o medicíně měli JEN učit, když se o ní dá zajímavě diskutovat?

31 / 3 / 2017 / 21:00

Legendary Buccaneers & The Wild Roots

Kapela Legendary Buccaneers a kapela The Wild Roots v tento jedinečný večer pokřtí své nové singly. Pro každého příchozího máme připravené pivo zdarma.
https://www.facebook.com/events/569618799892042/

Sál s barem

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHÍV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Jan Štícha
jan.sticha@vinohradskypivovar.cz
(+420) 732 320 410