Hall with a bar

Sál s barem

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 150 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Bob Log at Vinohradský pivovar.

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

Program klubu

25 / 11
Koncert
INDICA DUBS / ROLLANDBLOW POWERED BY RAGGAULTRAS
dub-reggae

230,-

29 / 11
Divadlo
VOSTO5 - STAND´ARTNÍ KABARET
Vysoký improvizační standard autorského divadla Vosto5

150,-

Kalendář všech akcí v pivovaru >>>
25 / 11 / 2017 / 20:00

INDICA DUBS / ROLLANDBLOW POWERED BY RAGGAULTRAS

*** INDICA DUBS ***
Sukh Gill začal poslouchat vinyly již v mladém věku a svou návštěvu první DUBové události popisuje jako zážitek měnící jeho život: "Když jsem viděl jak se deska točí na gramofonu, jak první basová linka a vibrace hrající ze soundsystému roztančí obrovský dav lidí, byl to pro mě moment změny, okamžitě jsem věděl, že tohle je pro mě ta správná cesta."
Inspirován energií, duchovním povzbuzením a atmosférou dubové komunity, odhodlal se přispět vlastním přínosem, a tak ve věku 18 let, pod ochrannými křídly svého strýce, začal produkovat své vlastní písně. Cíl byl jasný - vydat 100 nezávislých vinylů na svém vlastním labelu. S tímto záměrem v té době 20-ti letý Sukh založil label Indica Dubs, na kterém hned první release v roce 2010 (7” Lion Step) získal respekt a chválu.Témeř okamžitě ho pouštěly velké soundsystémy, jako Jah Shaka, King Shiloh, Channel One anebo Iration Steppas.
Další pecka se objevila jen o několik měsíců později a takto Indica Dubs pokračuje s čerstvými releasy až dodnes, jeho zatím poslední vydaná deská čítá číslo 52 . Label Indica Dubs také dodává "jednorázové" dubplaty mnohým soundsystémům po celém světě.
Od května 2011 se Indica Dubs cestuje za hraním mimo Anglii. Přijal pozvání do Polska, Brazílie, Sicílie, Švédska, Itálie, Chorvatska, Francie, Belgie - kam se v nedávné době přestěhoval - a mnoha dalších krajin.
V roce 2015 postavil Sukh své vlastní studio, se kterým mu pomáhal jeho strýc Sanj a také Dougie Wardrop, který by se dal považovat za Sukhova mentora. Studio je plně vybavené a je k dispozici k užití pro zpěváky i producenty. V tomtéž roce byl založen také internetový obchod Indica Dubs, který nabízí kvalitní výběr Roots, Reggae a Dubu ve formátech vinyl, CD a samozřejmostí je i možnost stažení.
Snahou Indica Dubs je konstatntní prosazování kvalitní hudby s pozitivním nábojem a podporou mladých nových umělců.

*** ROLLANDBLOW ***

*** RAGGAULTRAS ***

29 / 11 / 2017 / 20:00

VOSTO5 - STAND´ARTNÍ KABARET

Zcela otevřený divadelně-hudební improvizační večer se k nám opět po čase vrací. Stand´artní kabaret prožívá pokaždé svou premiéru i derniéru a tak se nemusíte bát přijít znovu.
Chlapci Ondar, Petar, Tomina, Jura a Kurt předvedou svůj maximální improvizační standart!
Nic víc, nic míň!
Hrají: Ondar Cihlář, Jura Havelka, Tomina Jeřábek, Petar Prokop a Kurt Bauer
Rezervace možná na jan.sticha@vinohradskypivovar.cz

Hall with a bar.

Sál s barem

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHÍV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Jan Štícha
jan.sticha@vinohradskypivovar.cz
(+420) 732 320 410