Sál s barem

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 150 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Program klubu

1 / 6
Koncert
LACO DECZI AND CELULA NEW YORK
Jazzová trumpeta v podání jednoho z nejlepších!

Vstupné 250,-

4 / 6
Koncert
SUNDAY NIGHT LIVE #4
Petr Hromek, Bára Zmeková, Yellow Frock

Vstupné zvažte sami

Kalendář všech akcí v pivovaru >>>

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

PUBQUIZ

Každé květnové pondělí (1.,8.,15.,22. a 29.5.) od 19:00
+ English - Sunday/neděle 7. and 28.5. - 19:00
Přihlásit se můžete na facebooku nebo na emailu: david@pubquiz.cz

>>>
26 / 5 / 2017 / 21:00

THE DRAIN, FUTURE GRAVITY, SASHA BOOLE

THE DRAIN
Nejen českému publiku dobře známá kapela balancující na pomezí garage - indie - rock - glam, která od svého vzniku v roce 2007 stihla obrazit nejen nejznámější festivaly v ČR ale mnoho akcí i v zahraničí, o bezpočtu klubových koncertů ani nemluvě.
" Zpěv našponovaný jako metlařské elasťáky z hluboké historie, sršivě elekrické kytary, pevnou basu, vše průběžně podporované synťákem. The Drain mají dar poskládat vše přesně tak, jak je potřeba." (Full Moon)
"Zpěvák vlastnící kouzelně afektovaný hlas je rozhodně mužem na svém místě. Jen málo zdejších kapel se může pochlubit takto brilantním vokalistou, který především zabarvením svého hlasu, ale i schopností do něj vehnat nějakou emoci, dodává zdejším skladbám na té správné barové atmosféře." (CrazyDiamond)
"The Drain se stali svěží energií české klubové scény, neurvale neuhlazený sound a přitom tak kompaktní." (Musiczone.cz)

FUTURE GRAVITY
Poměrně nová kapela, která umí přecházet z až hardrockových pasáží k mírnému a občas zasněně alternativnímu rocku.

SASHA BOOLE
Ukrajinský písničkář, který si bere to nejlepší z dědictví amerického folku, nicméně svoje country podává pěkně za syrova.

1 / 6 / 2017 / 21:00

LACO DECZI AND CELULA NEW YORK

Jsme rádi, že si na nás v rámci svého Spring Tour 2017 opět udělal čas jazzman a kapela světového formátu.

Laco Deczi je slovenský trumpetista, skladatel a kapelník, který na počátku šedesátých let přesídlil do Prahy. V šedesátých a sedmdesátých letech působil v souborech jako S+HQ Karla Velebného, Reduta kvartet nebo Jazzovém orchestru Československého rozhlasu. Byl rovněž členem Czechoslovak All Star Bandu. V roce 1967 založil legendární formaci Jazz Celulla. Je autorem řady orchestrálních skladeb i filmové hudby. Od roku 1986 žije v USA, odkud se svou kapelou CELULA NEW YORK vyráží pravidelně do Evropy. Jednou z obvyklých zastávek při cestách po ČR je i Vinohradský pivovar.

Rezervace možná na: jan.sticha@vinohradskypivovar.cz

4 / 6 / 2017 / 20:00

SUNDAY NIGHT LIVE #4

Již počtvrté se ve Vinohradském pivovaru sejdeme jeden nedělní večer, abychom na chvíli zapomněli, že již další den je pondělí a mohli se ponořit do víru živé hudby. Vstupné jako obvykle dobrovolné!

účinkující:
Petr Hromek (petr.hromek.net)
Bára Zmeková (facebook.com/barzmek)
Yellow Frock (facebook.com/yellowfrock)

Sál s barem

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHÍV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Jan Štícha
jan.sticha@vinohradskypivovar.cz
(+420) 732 320 410