Klub

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 100 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Program klubu

25 / 9
Koncert
Bob's Collective
premiérové vystoupení nového bigbandu

150,-

Kalendář všech akcí v pivovaru >>>
Bob Log at Vinohradský pivovar.

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

Sál

Sál s výhledem na tanky

25 / 9 / 2019 / 20:30

Bob's Collective

Bob’s Collective je mladý big band složený z jazzových nadšenců, hudebních profesionálů i amatérů. Nápad založit big band dostal saxofonista, klarinetista a skladatel Lukáš Bořek na Letní jazzové dílně Karla Velebného ve Frýdlantu. Po dlouhých letech, inspirován skvělou prací českých i zahraničních lektorů a s několika vlastními skladbami v šuplíku, oslovil spřátelené účastníky „frýdlantských jazzových lázní“. Vycházel z předpokladu, že jazzové nadšení v duchu Karla Velebného, které většina členů orchestru zažívala na vlastní kůži, bude hlavní hnací silou nového uskupení. Během pár měsíců se podařilo zorganizovat první zkoušku.
Cílem big bandu je hrát skladby, které jazzmany baví. Nejen autorské skladby ale i standardy v méně tradičních aranžmá. Věříme tomu, že téměř jakýkoliv hudební žánr může bavit široké publikum. Ovšem pouze za předpokladu, že hraní baví samotné hudebníky na podiu…
A nás to opravdu baví moc…
Na našem vůbec prvním veřejném vystoupení uslyšíte několik světových premiér autorských skladeb, jazzové standardy tradiční i moderní, vokální i instrumentální. Těšit se můžete na vše, co k jazzu patří!
Těšíme se na vás!

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHIV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Dominik Straňák
klub@vinohradskypivovar.cz
(+420) 777 898 258