Klub

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 100 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Program klubu

26 / 9
Koncert
J.H.KRCHOVSKÝ & KRCH-OFF BAND
support: Andrej Polanský wtf Emül Langman

150,-/100,- dospělí/studenti

Kalendář všech akcí v pivovaru >>>
Bob Log at Vinohradský pivovar.

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

Sál

Sál s výhledem na tanky

26 / 9 / 2018 / 20:00

J.H.KRCHOVSKÝ & KRCH-OFF BAND

J.H.Krchovský & Krch-off band zahrají, jak se již stává tradicí, ve Vinohradském pivovaru v Praze. Kapela s novým bubeníkem v zádech obohatí svůj tradiční repertoár i o nějaké staré vykopávky.
http://bandzone.cz/krchoff

Jako support zahrají fantastičtí Andrej Polanský wtf Emül Langman.
https://www.polansky-langman.cz/

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHIV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Jan Štícha
jan.sticha@vinohradskypivovar.cz
(+420) 732 320 410