Klub

SÁL

Součástí Vinohradského pivovaru je i sál. Jeho podoba i atmosféra se poněkud liší od ostatního interiéru. Sál Vinohradského pivovaru je místem, kde pořádáme koncerty, divadla, přednášky, projekce nebo nedělní programy pro děti. Je rovněž možné si sál pronajmout k firemním akcím, soukromým oslavám nebo veřejným produkcím. Program se snažíme volit tak, aby odpovídal tomu, co nás baví a k čemu máme vztah.
Sál je vybaven projektorem, plátnem a ozvučením a jeho kapacita je cca 100 lidí. Čelo sálu tvoří podium, ostatní dispozici (rozestavění stolů) lze měnit.

Program klubu

20 / 7
Koncert
LOS CULOS, JAY OTTAWAY BAND
opět spolu!

150,-/100,- dospělí/studenti

Kalendář všech akcí v pivovaru >>>
Bob Log at Vinohradský pivovar.

Bob Log ve Vinohradském pivovaru.

MS FOTBAL 2018!

Opět promítáme vybrané zápasy z fotbalového mistrovství světa:
ÚT 10.7. 20:00 Francie - Belgie
ST 11.7. 20:00 Chorvatsko - Anglie
SO 14.7. 16:00 o třetí místo
NE 15.7. 17:00 finále

Sál

Sál s výhledem na tanky

20 / 7 / 2018 / 20:00

LOS CULOS, JAY OTTAWAY BAND

JAY OTTAWAY BAND:
Bluesrockový zpěvák a kytarista Jay Ottaway ve své muzice navazuje na nejlepší tradice amerického rockového písničkářství - na Boba Dylana, Neila Younga, The Band a další. Vystudoval Berklee College of Music v Bostonu, poté nahrál několik autorských desek ve studiích v Nashvillu za doprovodu tamějších profesionálních muzikantů. Několik let žil v Německu, kde dal z výtečných bluesmanů a rockerů dohromady šestičlennou kapelu Jay Ottaway Band. Společně nahráli mimo jiné Jayovo studiové album Carry On, které v roce 2014 pasoval známý hudební kritik Steve Braun z časopisu Rocktimes.de na horkého kandidáta na album roku, a také živou desku Live in Europe. Na koncertech hrají jak vlastní skladby, tak i pár nesmrtelných kousků z dílny výše uvedených velikánů. Ve Vinohradském pivovaru v Praze se Jay Ottaway Band představí v kompletní sestavě a plné síle.
http://www.jayottawayband.de/

LOS CULOS
Jako jedna z mála českých kapel se Los Culos věnují stylu „rock latino“. Od coververzí současných hispánských kapel (Los Fabulosos Cadillacs, La Vela Puerca, Bersuit Vergarabat atd.) se postupně dostali k vlastnímu repertoáru, v němž se latinské rytmy pojí s rockovou energií, dynamikou a zvukem. A pokud má člověk to štěstí a rozumí španělským textům, může si k tomu vychutnat lehce střelené příběhy o poněkud asociálních zemědělských dělnících, případně se dozví, jak vypadá korida z pohledu býka nebo jak se bránit postrachu jižních krajin, strašlivým slepýšům. V listopadu 2016 Los Culos pokřtili první ryze autorské album Pichona y Pichón, druhé album vyjde letos na podzim. Hrají v pětičlenné sestavě: Roman Casado – zpěv a kytara, Filip Štědrý – kytara, zpěv, Ondřej Špaček – baskytara, Rani Tolimat – cajón a perkuse, Igor Mokroš – bicí.
www.losculos.cz

V našem sále jste už mohli vidět

Program, který pořádáme v sále je velmi pestrý. Vystoupily u nás kapely Garage, Velvet Underground Revival nebo Laco Deczi a Celula New York, ze zahraničních interpretů to byli například Bob Log III., Selwyn Birchwood, Marcus Bonfanti nebo izraelští Malox.
V rámci klubové noci UNITED ISLANDS u nás vystoupily začínající kapely. Hostili jsme dva ročníky charitativní akce Rock for Kids pravidelně pořádané našimi přáteli ve prospěch nadace Tilia, ...

>>>

ARCHÍV AKCÍ

>>>

KLUB A PROGRAM

Jan Štícha
jan.sticha@vinohradskypivovar.cz
(+420) 732 320 410