VEPŘOVÉ KOMETY - KŘEST CD

Sobota, Říjen 14, 2017 - 20:15
Druh akce: 
+ hosté: ShizzleOrchestra

Zveme všechny naše kamarády, Borise, Alenu, i Tebe, abyste s námi přišli oslavit ten slavnostní okamžik, na který jsme tak dlouho čekali. Debutové album Vepřových Komet je konečně na světě! Přijďte si to poslechnout, odnést si desku a vyslat Komety na novou, třeba i hvězdnou cestu.
Album nesoucí název "FUNK ČNÍ ZE MĚ", které kapela představí na svém křtu 14. října ve Vinohradském pivovaru přináší několik známých hitů jako třeba Můj kamarád Boris nebo Kocour v botách ve zcela novém kabátě a v kvalitě, která pohladí nejen Vaše uši a domácí stereo, ale i Vaše domácí mazlíčky. Zbylou část desky pak tvoří novější kousky jako je Sista, Mandarinková bábovka, Krotitel Salvador Gandhi, Tentam je tam-tam a další pecky.
Přijďte si dát pořádnou funkovou nálož s trochou reggae, drum&bassu, folku i jazzu s originálními českými texty, skety a rapy.

Buďte první, kdo bude mít v rukou kometí desku. Přidejte se na událost, pozvěte všechny a hlavně přijďte. Kdyby nešlo ani to, desku seženete rovnou u nás na http://www.veprovekomety.cz/funkcnizeme

SINGL K POSLECHU: https://soundcloud.com/veprovekomety

Večer odstartuje mladá desetičlenná skvadra šílenců z Prahy, ShizzleOrchestra, která Ti kombinací ostré lyriky a honosného instrumentálního doprovodu, vymete mozek z hlavy skrz temenní kost. Jejich tvorba má kořeny v hiphopu, avšak si pohrává s prvky různorodých žánrů. Na jejich vystoupeních tedy můžete na okamžik zavítat do oblasti Balkánu, sídliště, či typického českého venkova. Na pódiu očekávejte roztříštěné půllitry, a rappera s nadupanou žesťovou sekcí.

VSTUPENKY
Lístky v předprodeji na https://goout.net/cs/listky/veprove-komety-krest-alba+shizzle-orchestra/... za kilčo s prázdnejma kapsama a za dvě číla i s deskou. Marketingově řečeno "při nákupu CD vstup zdarma" :)

VEPŘOVÉ KOMETY
www.veprovekomety.cz
http://fb.com/veprovekomety

SHIZZLEORCHESTRA
https://www.fb.com/shizzleorchestra

----

LOKACE:
Vinohradský pivovar
Korunní 2506/106, Praha
Zastávky MHD: Tram Orionka / Metro Flora
www.vinohradskypivovar.cz

100,-