LOS CULOS & KOJOTI

Pátek, březen 16, 2018 - 20:00
Druh akce: 
rock - latino - countrypunk

Dámy a pánové, señoras y señores, téměř po roce hlásí kapela LOS CULOS návrat do našeho oblíbeného lokálu na Vinohradech. Krátce před příchodem jara vám tu opět zahraje něco novinek i starších kousků o lásce, ptáčcích, slepýších, smrtihlavech, prostě takové ty typické romantické jarní náměty. A že to s láskou k živé přírodě myslí vážně, přizvali i KOJOTY

LOS CULOS
Jako jedna z mála českých kapel se Los Culos věnují stylu „rock latino“. Od coververzí současných hispánských kapel (Los Fabulosos Cadillacs, La Vela Puerca, Bersuit Vergarabat atd.) se postupně dostali k vlastnímu repertoáru, v němž se latinské rytmy pojí s rockovou energií, dynamikou a zvukem. A pokud má člověk to štěstí a rozumí španělským textům, může si k tomu vychutnat lehce střelené příběhy o poněkud asociálních zemědělských dělnících, případně se dozví, jak vypadá korida z pohledu býka nebo jak se bránit postrachu jižních krajin, strašlivým slepýšům.

KOJOTI
Kapela, která si vás svým pulsujícím a zemitým projevem buďto nadobro získá a vtáhne vás tak do své staré stodoly, kde krom klasického banja a houslí burácí i bicí s kytarou anebo ji navždy budete považovat za bandu křupanských individuí z jiného světa, ale určitě vás nenechá chladnými!

150,-