INDICA DUBS / ROLLANDBLOW POWERED BY RAGGAULTRAS

Sobota, Listopad 25, 2017 - 20:00
Druh akce: 
dub-reggae

*** INDICA DUBS ***
Sukh Gill začal poslouchat vinyly již v mladém věku a svou návštěvu první DUBové události popisuje jako zážitek měnící jeho život: "Když jsem viděl jak se deska točí na gramofonu, jak první basová linka a vibrace hrající ze soundsystému roztančí obrovský dav lidí, byl to pro mě moment změny, okamžitě jsem věděl, že tohle je pro mě ta správná cesta."
Inspirován energií, duchovním povzbuzením a atmosférou dubové komunity, odhodlal se přispět vlastním přínosem, a tak ve věku 18 let, pod ochrannými křídly svého strýce, začal produkovat své vlastní písně. Cíl byl jasný - vydat 100 nezávislých vinylů na svém vlastním labelu. S tímto záměrem v té době 20-ti letý Sukh založil label Indica Dubs, na kterém hned první release v roce 2010 (7” Lion Step) získal respekt a chválu.Témeř okamžitě ho pouštěly velké soundsystémy, jako Jah Shaka, King Shiloh, Channel One anebo Iration Steppas.
Další pecka se objevila jen o několik měsíců později a takto Indica Dubs pokračuje s čerstvými releasy až dodnes, jeho zatím poslední vydaná deská čítá číslo 52 . Label Indica Dubs také dodává "jednorázové" dubplaty mnohým soundsystémům po celém světě.
Od května 2011 se Indica Dubs cestuje za hraním mimo Anglii. Přijal pozvání do Polska, Brazílie, Sicílie, Švédska, Itálie, Chorvatska, Francie, Belgie - kam se v nedávné době přestěhoval - a mnoha dalších krajin.
V roce 2015 postavil Sukh své vlastní studio, se kterým mu pomáhal jeho strýc Sanj a také Dougie Wardrop, který by se dal považovat za Sukhova mentora. Studio je plně vybavené a je k dispozici k užití pro zpěváky i producenty. V tomtéž roce byl založen také internetový obchod Indica Dubs, který nabízí kvalitní výběr Roots, Reggae a Dubu ve formátech vinyl, CD a samozřejmostí je i možnost stažení.
Snahou Indica Dubs je konstatntní prosazování kvalitní hudby s pozitivním nábojem a podporou mladých nových umělců.

*** ROLLANDBLOW ***

*** RAGGAULTRAS ***

230,-