THE DRAIN, FUTURE GRAVITY, SASHA BOOLE

Pátek, Květen 26, 2017 - 21:00
Druh akce: 
rock - garage - alternative

THE DRAIN
Nejen českému publiku dobře známá kapela balancující na pomezí garage - indie - rock - glam, která od svého vzniku v roce 2007 stihla obrazit nejen nejznámější festivaly v ČR ale mnoho akcí i v zahraničí, o bezpočtu klubových koncertů ani nemluvě.
" Zpěv našponovaný jako metlařské elasťáky z hluboké historie, sršivě elekrické kytary, pevnou basu, vše průběžně podporované synťákem. The Drain mají dar poskládat vše přesně tak, jak je potřeba." (Full Moon)
"Zpěvák vlastnící kouzelně afektovaný hlas je rozhodně mužem na svém místě. Jen málo zdejších kapel se může pochlubit takto brilantním vokalistou, který především zabarvením svého hlasu, ale i schopností do něj vehnat nějakou emoci, dodává zdejším skladbám na té správné barové atmosféře." (CrazyDiamond)
"The Drain se stali svěží energií české klubové scény, neurvale neuhlazený sound a přitom tak kompaktní." (Musiczone.cz)

FUTURE GRAVITY
Poměrně nová kapela, která umí přecházet z až hardrockových pasáží k mírnému a občas zasněně alternativnímu rocku.

SASHA BOOLE
Ukrajinský písničkář, který si bere to nejlepší z dědictví amerického folku, nicméně svoje country podává pěkně za syrova.

Vstupné 120,-